مارتین لیندستروم

مارتین لیندستروم نویسنده 8 عنوان کتاب پرفروش از دیدگاه ژورنال های معتبر "نیویورک تایمز" و "وال استریت ژورنال"

یکی از 100 شخصیت برتر و برجسته جهان بر اساس دیدگاه معتبرترین مجله جهان  " Time" در کنار باراک اوباما و آنجلا مرکل و دریافت کننده جایزه نابغه برندسازی و بازاریابی جهان به دلیل کمک به توسعه و رشد 3 برند معروف جهان کوکاکولا (Coca Cola) ، نستله (Nestlé)و ردبول (Red Bull)، نویسنده کتابهای متعددی در حوزه برندسازی، بازاریابی و رفتار مصرف کننده نیز می باشد. بسیاری از کتابهای او از جمله کتاب "خرید شناسی"، "حس برند " و " قدرت برند" به بیش از 50 زبان مختلف از جمله فارسی نیز ترجمه شده است.
مارتین در 77 کشور جهان برای بیش از یک میلیون نفر درباره "اقتصاد برند و بازاریابی" سخنرانی کرده و 2 بار نیز در مجمع جهانی اقتصاد داووس در کنار معروف ترین اقتصاددانان و روسای جمهور جهان سخنران کلیدی بوده است.
در سال 2016 سایت و مجله معتبرThinkers50  نیز مارتین لیندستروم را برای سومین سال متوالی یکی از 20 متفکر و رهبر جهانی کسب و کار معرفی کرده و مقالات او در حوزه برند، بازاریابی و رفتار مصرف کننده در معتبرترین ژورنالهای علمی همچون "Harvard Business Review" و "Time"  بارها به چاپ رسیده است.
او همچنین در سن 30 سالگی به عنوان قائم مقام بزرگ ترین کمپانی مخابراتی جهان "British Telecom" تحولی شگرف و موفقیتی بی نظیر در برندسازی، بازاریابی و افزایش فروش و ارتباط با مشتریان این کمپانی به وجود آورد.

مارتین لیندستروم
واتساپ همایش فرازان